Już po raz siódmy spotkaliśmy się w Kukawkach filii Domu Pomocy Społecznej dla Osób z Chorobą Alzheimera w Ptaszkach na Sobótkowych Spotkaniach.

Jak co roku licznie przybyli zaproszeni goście – rodziny naszych mieszkańców, zaprzyjaźnione Domy Pomocy Społecznej z Siedlec, Mieni i Jabłonnej Lackiej oraz okoliczni mieszkańcy. Dopisała również pogoda.

Mieliśmy okazję poznać gwiazdy polskiego kina Państwa: Grażynę Zielińską, Katarzynę Żak, Aleksandrę Radwan, Artura Barcisia, Dawida Pokusę, Rafała Cieszyńskiego. Po raz kolejny odwiedziła nas Pani Marta Manowska z programu „Rolnik szuka żony”. Nasi goście swoim uśmiechem i serdecznością podbili serca naszych Mieszkańców i gości.

Dziękujemy przedstawicielowi Senatora Waldemara Kraski Panu Maciejowi Kubikowskiemu za przybycie.

Piknik był okazją do wzajemnego poznania się, spędzenia wspólnie czasu i zabawy.

Zespól Pieśni Ziemi Łosickiej oraz zespoły Disco Polo: Viesna, Preludium, Freestyle, Server Dance podgrzewali już i tak gorącą atmosferę.

Dziękujemy wszystkim którzy duchowo i materialnie wsparli piknik i dzięki nim był wspaniały. Dobro dane zawsze wraca ze zdwojoną siłą.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za przybycie i zapraszamy we wrześniu do Ptaszek na obchodzenie Światowego Dnia Choroby Alzheimera.