2 czerwca odbyliśmy pielgrzymkę do Częstochowy. Dostąpiliśmy łaski przeżywania mszy świętej przed Obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. Dla wielu z nas była to pierwsza pielgrzymka w życiu. 

Pojechaliśmy tam z intencją aby podziękować Panu Bogu i Ukochanej Matce Bożej za otrzymane łaski, prosząc o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo dla mieszkańców, pracowników i ich rodzin.

Prosiliśmy Boga aby wysłuchał naszych modlitw zanoszonych przez ręce Jego Najświętszej  Matki.

  1. Polecamy chorych, samotnych i potrzebujących zgromadzonych tu przed Obliczem NMP i tych, którzy nie mogli przyjechać. Maryjo miej nas w Swojej opiece, nieś ulgę w chorobie i pocieszenie w samotności.
  2. Matko Boża w Twoją opiekę oddajemy, pracowników naszego domu. Wspomagaj nas w chwilach trudnych, wpieraj w pracy i umacniaj w miłości do drugiego człowieka. Błogosław nam i naszym rodzinom.
  3. Za wstawiennictwem NMP polecamy Ci Panie Jezu wszystkich zmarłych z naszych rodzin i zmarłych z naszego domu. Przebacz im Panie wszystkie grzechy i otwórz bramy Niebios.
  4. Matko Najświętsza uproś u Swego Syna pomoc w dokończeniu rozbudowy naszego domu, aby jak najszybciej znaleźli w nim schronienie samotni i potrzebujący. Panie Jezu postaw na naszej drodze ludzi, którzy nam w tym pomogą. Obdarz nas światłem Ducha Świętego, otwórz nasze oczy i uszy abyśmy dostrzegli każdy Twój znak.