[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Szanowni Państwo serdecznie prosimy o udział w badaniu.

Dziękujemy.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Szanowni Państwo,

nazywam się Anna Pyszkowska i jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W ramach pracy magisterskiej prowadzę badanie na temat nieformalnych opiekunów osób chorych na chorobę Alzheimera, którego celem jest zbadanie mechanizmów stojących za decyzją o podjęciu opieki oraz sposobach przeżywania i radzenia sobie z sytuacją opieki.

Chciałabym zapytać o możliwość nawiązania z Państwem współpracy w procesie zbierania danych do badania, biorąc pod uwagę Państwa aktywność oraz zaangażowanie w temacie osób zajmujących się chorymi na Alzheimera. Zależy mi na dużej próbie badawczej, dlatego każda wypełniona ankieta jest bardzo cenna.

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to temat łatwy i nie każdy opiekun będzie chciał wziąć udział w badaniu, ale równocześnie jest to bardzo ważny problem społeczny, a im więcej wiemy o motywacjach i potrzebach osób zajmujących się chorymi, tym lepiej będzie można ich zrozumieć i dostarczyć im pomocy, której rzeczywiście potrzebują. Temat ten interesuje mnie nie tylko ze względów naukowych, ale również osobistych, dlatego ponad wszystko chciałabym uszanować opiekunów i zapewnić im pełną anonimowość i dobrowolność w udziale w badaniu.

Przesyłam link do badania dostępny w Formularzu Google

Badanie wartości osobistych oraz sposobów radzenia sobie nieformalnych opiekunów osób chorych na chorobę Alzheimera

Z wyrazami szacunku i pozostając w kontakcie,
Anna Pyszkowska

pyszkowska

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]